Pikapolonica

PRVIČ SKOZI VRTČEVSKA VRATA

Prvi mesec novega šolskega leta je za nami. Le ta nama je prinesel v skupino  nove in prijetne otroke, ki so prvič prestopili vrata našega vrtca. Začetek uvajalnega obdobja je bil malce težak tako za otroke, kot tudi njihove starše, vendar so skupaj premagali prve dni vrtca z veliko pozitivne energije, ki so jo prinesli s seboj. Ob koncu meseca lahko z Majo z velikim veseljem poveva, da so otroci v teh tednih izredno napredovali, jok je izzvenel, samostojno raziskujejo igralnico in igrače, sami lepo sedijo na stolčku in zaspijo na ležalniku. Odšli pa smo  tudi že na igrišče, kjer smo opazovali listke. Vsi skupaj  se veselimo jeseni, ki nas je v teh dneh že obiskala. Z različnimi jesenskimi plodovi si bomo okrasili igralnico in tako jesensko zakorakali tudi v TEDEN OTROKA, ki bo zaznamoval teden od 2.10. do 6.10 2017.

Andreja in Maja