Pikapolonica

Spoštovani starši!

Včeraj je Vlada Republike Slovenije sprejela odločitev o sproščanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Mednje spada tudi popolno odprtje vrtcev.

ZELO VESELI SMO, DA LAHKO V TOREK, 26. 1. 2021,VRATA VRTCA ODPREMO ZA VSE OTROKE, OB UPOŠTEVANJU PRIPOROČIL NIJZ IN NAVODIL RESORNEGA MINISTRSTVA.

V ponedeljek je nujno varstvo organizirano še za starše otrok, ki si varstva ne morejo organizirati drugače. O organizaciji dela v ponedeljek, 25. 1. 2021, vas bodo obvestile strokovne delavke.

VSI STARŠI KATERIH OTROCI BODO OBISKOVALI VRTEC OD TORKA DALJE, PRISOTNOST SVOJEGA OTROKA SPOROČITE OTROKOVI VZGOJITELJICI

DO PETKA, 22. 1. 2021, DO 12.00 URE.

VZGOJITELJICI SPOROČITE TUDI PODATEK, OD KDAJ DO KDAJ BO OTROK V VRTCU PRISOTEN, SAJ BODO ODDELKI DELOVALI KOT »MEHURČKI« IN SE NE BODO ZDRUŽEVALI.

STARŠI, KI OTROK V VRTEC ZARADI RAZGLAŠENE EPIDEMIJE ŠE NE BOSTE VKLJUČILI, BOSTE UPRAVIČENI DO OPROSTITVE PLAČILA.

Prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke in da ste zdravi tudi vi. Vsako okužbo v družini, javite na mail dasa.bokal@guest.arnes.si ali pokličite na tel. št. 040 586 131.

V vrtcu bomo še naprej dosledno upoštevali protokol, ki ga imamo izdelanega za čas epidemije. Do torka vas bomo z njim še enkrat seznanili.

Prosimo, da ga dosledno in z vso odgovornostjo upoštevate.

V vrtec vstopajo zdaj vsi otroci in vsi delavci, zato je verjetno, da se pojavi kakšna okužba in bo potrebna karantena. V tem primeru vas obvestimo po telefonu in vam ne e-maile posredujemo vse nadaljnje informacije.

ŽELIM NAM ZDRAV, VESEL, RAZIGRAN »NOV ZAČETEK«!

Ravnateljica:

Daša Bokal