Pikapolonica

Spoštovani starši!

Danes je Vlada Republike Slovenije sprejela odločitev o sproščanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Mednje spada tudi popolno odprtje vrtcev.

ZELO VESELI SMO, DA LAHKO V PONEDELJEK, 12. 4. 2021, VRATA VRTCA ODPREMO ZA VSE OTROKE.

V kolikor se je pri kakšni družini pojavila sprememba pri uri prihoda in odhoda otrok/a (glede na čas pred zaprtjem), prosimo to javite svoji vzgojiteljici. Oddelki bodo še naprej delovali kot »mehurčki« in se ne bodo združevali, zato je časovni okvir bivanja vašega otroka v vrtcu, za nas zelo pomemben.

Prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke in da ste zdravi tudi vi. Vsako okužbo v družini, javite vzgojiteljici ali na mail dasa.bokal@guest.arnes.si.

Prosimo, da protokole posameznih enot dosledno in z vso odgovornostjo upoštevate.

V vrtec vstopajo zdaj vsi otroci in vsi delavci, zato je verjetno, da se pojavi kakšna okužba in bo potrebna karantena. V tem primeru vas obvestimo po telefonu in vam ne e-maile posredujemo vse nadaljnje informacije.

VESELIMO SE PONOVNEGA DRUŽENJA Z VAŠIMI OTROKI!

Ravnateljica:

Daša Bokal