Pikapolonica

SPOZNAVAMO IN SODELUJEMO

V petek, 12. maja smo obiskali Glasbeno šolo, kjer nam je učiteljica Božena pokazala vse učilnice, kjer poteka pouk različnih instrumentov in instrumente. Nato nas je povabila v koncertno dvorano, kjer smo imeli glasbeno delavnico. Muzicirali smo na male instrumente ter prepevali.

Po obisku smo na povabilo Filipove babice obiskali še sosednjo OŠ Tončke Čeč. Tam sta nam s knjižničarko pokazali učilnico in nas povabili v šolsko knjižnico kjer je bilo zelo zanimivo.

Nato smo se udeležili še humanitarnega teka na igrišču Rudarja. Tu se nam je pri teku pridružil Tajin oči, ki je pretekel že zelo veliko krogov. Dopoldne je bilo zanimivo, poučno in pestro. V vrtec smo se vrnili malce utrujeni, a polni novih izkušenj in vtisov.

Otroci iz skupine Ježki z Matejo B. in Matejo G.