Pikapolonica

TEDEN OTROKA (5.- 9. 10. 2020)

TEMA: »ODGOVOR JE POGOVOR)

OB TEBI SE LAHKO SPROSTIM. KO

TO NAPETOST, JEZO, STRAH

IN DVOM ODLOŽIM.

RES VSAK V SEBI NOSI SVOJ TOVOR, ZATO VEDNO,

ODGOVOR JE POGOVOR.

KO S SRCEM MI PRISLUHNEŠ TI, TAKRAT SE MI TUDI SVET NAJLEPŠI ZDI.

V tednu otroka se je v našem vrtcu izvajalo veliko pestrih dejavnosti v katerih so bili vključeni tako otroci kot tudi zaposleni. Kljub temu, da smo se letos v tednu otroka družili le s svojimi vrstniki – prijatelji znotraj svoje matične skupine, ni bilo nič manj zabavno in aktivno. Ob peki palačink in peciva smo se vsi malo posladkali, ob petju in glasbi ( MINI DISCO) smo peli in zaplesali, ob poslušanju in opazovanju lutkovne predstave, branju zgodbic, smo se vživeli v pravljični svet, ob gibalnem poligonu in gibalnih rekvizitih se razgibali, svojo domišljijo in likovno ustvarjalnost izrazili ob likovnem ustvarjanju in igri z naravnim materialom, ter veliko časa preživeli zunaj v jesenskem okolju.

Vse dni v tednu, pa smo posvetili velik del dneva medsebojnemu pogovoru in poslušanju drug drugega.

Otroci in strokovne delavke vrtca Pikapolonica