Pikapolonica

V PRIČAKOVANJU PONOVNEGA DRUŽENJA

Dan, ko smo morali zapreti vrata našega vrtca do preklica, smo vse strokovne delavke nekako z grenkim priokusom odšle domov. Seveda vse v upanju, da trenutna situacija ne bo trajala dolgo časa, ampak vse kaže na to, da bomo vsi skupaj še nekaj časa doma. Naš vrtec kljub tišini po hodniku in igralnicah, ter brez otroških glasov ostaja NAŠ. Vsak pride do točke v življenju, ko ima vsega vrh glave in  si reče, kako bi bilo lepo, da bi bil nekaj časa doma, vendar kljub vsemu si vsi želimo da bi bilo vse tako kot prej. Strokovne delavke vrtca Pikapolonica smo tedensko v kontaktu, tako da se bodrimo in prenašamo informacije glede trenutne situacije in  dela, ki nas čaka v prihodnosti. VSE PA ZELOO POGREŠAMO OTROKE in komaj čakamo, da bomo zopet vsi skupaj , ter nadaljevali naša vesela druženja tako v vrtcu kot tudi izven vrtca.

VSEM VAM POŠILJAMO VELIKO POZITIVNE ENERGIJE,….OSTANITE DOMA IN OSTANITE ZDRAVI, DA SE KMALU SPET VIDIMO!

Vodja enote Andreja Prašnikar