Pikapolonica

ZAKLJUČNO SREČANJE OTROK IN STARŠEV NA KMETIJI POD HRASTOM

Šolsko leto se počasi zaključuje in v naši skupini smo se vsi skupaj odločili da ga zaključimo skupaj v naravi. Zato, smo si izbrali kraj, ki je nudil otrokom veliko vodene in proste aktivnosti, otroci so preko igre doživljali naravo in njene značilnosti. V sklopu tega so imeli tudi pristen stik z domačimi živalmi,  ki jih na kmetiji ne manjka. Otroci so tako pekli čokokruhke, streljali z lokom, izvajali naravne poligone v gozdu, hranili konjičke, božali kozice in zajčke, se igrali z naravnim materialom in se ob vsem tem posladkali tudi z piškotki prijazne mamice, ki nas je vse skupaj razveselila s svojim sladkim presenečenjem. Veselje svojih otrok, so z varne razdalje spremljali starši, ki so tokrat vodenje prepustili ga. Mateji in g. Urošu, ki sta otroke vodila skozi prijetne dejavnosti po kmetiji. Vsi skupaj smo se imeli lepo in tokrat na malce drugačen način zaključili naše skupno celoletno druženje.

Vsem skupaj želimo lepe počitniške dni, Andreja, Maja in otroci iz skupine PINGVINČKOV!